Value-Added

Marketing 

Türkiye’nin lider Güvenlik Entegrasyon ve Danışmanlık Şirketi

2007 yılında kurulan INNOVERA, bilgi güvenliği ve iş sürekliliği alanında öncü Ar-Ge, entegrasyon ve danışmanlık şirketi olarak çalışmalarını sürdürmektedir. Müşterilerine uçtan uca çözümler sağlayan INNOVERA, güvenlik teknolojisi araştırma-geliştirme alanında da Türkiye’nin lider kurumları arasında yer almaktadır. Bugüne dek geliştirdiği pek çok ödüle layık görülen 4 farklı ürününü ve beraberindeki çözümleri, uygulama ve altyapı güvenliği danışmanlığı alanında uzman olan sertifikalı kadrosu sayesinde kurumlara özel olarak sunar.

INNOVERA, birlikte çalıştığı kuruluşlara teknoloji tedariği, danışmanlık, eğitim ve personel desteği gibi imkanları bir çatı altında sunarak, siber güvenlik ile ilgili her konuda katkı sağlamaktadır. Bankalar, telekom şirketleri ve merkezi kamu kuruluşları başta olmak üzere 200’ün üzerinde büyük kuruluşa, tümü sertifikalı 100’ün üzerinde uzman kadrosuyla 7 gün 24 saat hizmet sunmaktadır. INNOVERA, tüm bu çalışmalar kapsamında, uç nokta güvenliği, veri kaybı önleme, SIEM, SOC, yazılım güvenliği, backup ve depolama, arşiv ve felaket kurtarma altyapı çözümlerini, alanında lider 30’un üzerinde farklı teknoloji sağlayıcı ile iş birliği yaparak gerçekleştirmektedir.

Sektörde 10. yılını geride bırakan INNOVERA, endüstrinin gelişiminde bir fikir önderi ve lider olarak rol almaktadır. Binlerce başarı öyküsüne imza atan deneyimli uzmanları ile düzenli olarak sektörün gelişimine ışık tutacak etkinliklerde yer almasının yanı sıra, her yıl İstanbul’da düzenlediği 1.000’i aşkın katılımcıya ev sahipliği yapan Türkiye’nin en büyük siber güvenlik etkinliği “SHIELD Güvenlik Konferansı” ile de sektöre yön vermektedir.

INNOVERA, 2019’da olduğu gibi 2020 yılında yine Bilişim 500 – İlk Beşyüz Bilişim Şirketi Araştırması tarafından Türkiye’nin En Büyük Güvenlik Entegratörü seçilmiştir.

İstanbul Ofis

Prof. Dr. Fahrettin Kerim Gökay Cad.
No:25 K:2 D:4 Üsküdar
34662, İstanbul, Türkiye​

Tel: +90 216 474 43 77
Fax: +90 216 474 58 75

KİŞİSEL VERİLERİN İŞLENMESİNE İLİŞKİN

ÇALIŞAN ADAYI AYDINLATMA METNİ

  • Beyaz LinkedIn Simge
  • Beyaz Facebook Simge
  • Beyaz Heyecan Simge
  • Beyaz Instagram Simge
  • Beyaz YouTube Simgesi

Ankara Ofis

Mustafa Kemal Mahallesi
Dumlupınar Bulvarı
No:266 Tepe Prime A Blok Asma Kat
N:21 Çankaya/Ankara

Tel: +90 312 473 41 37
Fax: +90 312 473 41 36

E-mail : info@innoverabt.com

www.innoverabt.com